Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Дев’ятикласники Ліцею МАУП відзначили свій випускний вечір

Днями на території Міжрегіональної Академії управління персоналом знову відбулося свято. Свідоцтва про освіту отримали дев’ятикласники Ліцею МАУП.

У святковій залі, сповненій урочистим настроєм і неприхованим хвилюванням, зібралися випускники, батьки, викладачі та керівники Ліцею.

На юних обличчях — радість, збентеження і надія. Адже кожен з них доклав усіх зусиль для того, щоб наблизити це свято, тож сьогодні — вони щасливі..

Першою своїх вихованців, що ступають на життєві стежки дорослого життя, привітала директор Ліцею Ірина Петрівна Виговська: «Шановні дев’ятикласники! Сьогодні ви отримуєте свій перший документ про освіту і, сподіваюся, не останній. Ви робите свій перший крок у доросле життя, але не поспішайте дорослішати, бо дитинство — це найкраща пора в житті людини. Позаду дев’ять років навчання і перші в житті іспити. Тож бажаю вам добре відпочити і вже першого вересня ми радо зустрічатимемо вам у нашому Ліцеї, а тим, хто вступає в інші навчальні заклади, я бажаю успіхів, бажаю отримати ті знання, які дійсно зроблять вас конкурентноспроможними у сучасному вимогливому світі. Бажаю вам оптимізму, щастя, здоров’я, удачі, нехай збуваються ваші мрії».

Прощаючись з Ліцеєм, з вчителями, залишаючи позаду тихий берег дитинства, випускники висловили щиру подяку і шану тим, хто дав їм знання, терпляче спостерігаючи, як вони дорослішали, зростали і розумнішали. Для них звучали пісні і теплі слова від юних випускників і від студентів Академії.

Наприкінці урочистого зібрання випускникам були вручені свідоцтва про закінчення дев’яти класів і перед ними відкрилися нові шляхи, на яких вони здобуватимуть середню чи вищу освіту, адже в Ліцеї МАУП вони отримали достатній багаж знань, аби впевнено почуватися при вступі. Як відомо, значна частина з них продовжать освіту в технікумі та інститутах Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Успіхів вам, шановні випускники!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com