Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ДЕНЬ СКОРБОТИ

Президент України Віктор Янукович звернувся до Українського народу у зв`язку з Днем скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні.

«22 червня — день нашої загальнонаціональної скорботи, коли повинні стихнути політичні баталії, а всіх наших співвітчизників має об`єднати спільна пам`ять про трагічні роки війни», — заявив Президент України.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Віктор Янукович закликав згадати в цей день у думках і молитвах кожного, хто героїчно поліг на фронтах, загинув від бомбардувань і тортур, холоду і голоду у тилу, передчасно помер від хвороб і ран.

Президент також зазначив, що «наш народ здолав коричневу чуму не тільки зброєю. Він переміг завдяки вірі у справедливість, силі духу, нездоланному прагненню відстояти свободу своєї землі. У ті тяжкі часи вкотре підтвердилася вічна істина — народ сильний, коли він єдиний. І це ми повинні засвоїти назавжди».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com