Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Випуск слухачів школи МВА SIC Academy

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся захист бізнес-проектів слухачів програми МВАSICAcademy.

Цього разу можливість продемонструвати рівень опанування професійних знань, наданих програмою, мали  слухачі курсу MBAInternational. У почесній комісії були присутні представники SICAcademyОлена Белофастова та Сергій Боярчук,  директор Вищої школи управління Міжрегіональної Академії управління персоналом Тетяна Ревуцька та заступник директора Вищої школи управління МАУП Аліна Шеремет.

Тетяна Володимирівна Ревуцька звернулася з напутніми словами до слухачів-випускників:

»Сьогоднішній захист робіт — це лише точка відліку вашого подальшого кар’єрного розвитку. Процес навчання продовжується протягом усього вашого життя. Ми постійно перебуваємо в пошуку нових знань, особистісного та професійного вдосконалення. Тому кар’єрні сходинки — це важливий досвід та знання. Мені дуже приємно, що такі люди як ви, які думають про своє професійне майбутнє, приходять до нашої школи МВА SIC Academy. Хочу усіх привітати з сьогоднішнім важливим  днем та наголосити, що сьогодні це підсумкова точка, але і точка початку нового кар’єрного етапу для кожного з вас».

Випускники школи МВА підготували різні теми своїх бізнес-проектів, наприклад: «Розробка бізнес — стратегії підприємства», «Бізнес-план виїзного фітнес — центру», «Оцінка економічного постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом».

Випускники програми МВА поділилися своїми враженнями від навчання:

Заступник головного бухгалтера Тетяна Володимирівна Женжера:

«Навчання у школі МВА було дуже цікавим та оригінальним, яке зовсім не схоже на стандартну програму в інституті. Мені сподобався дружній колектив, хороші тренери, які дали багато корисної інформації. Навчання в цій школі вплинуло на мій професійний ріст. На початку мого навчання  в школі МВА я була простим бухгалтером, тепер я заступник головного бухгалтера, в майбутньому маю намір посісти посаду головного бухгалтера».

Заступник директора «Енергоринок» Євген Володимирович Кудінов:

«Навчання в МВА школі було дуже корисним для мене. Дуже сподобався модуль, пов’язаний з вмінням спілкуватися, як захищати та аргументувати свою точку зору. Також дуже цікаві були модулі про те, як підбирати кадри та поводитися з персоналом. Знання, які я отримав під час проходження модулів ціноутворення, маркетингу, операційний менеджмент будуть дуже корисними для мене на практиці у моїй роботі».

Приватний підприємець Валентин Валерійович Чубукін:

«Я дуже задоволений тим, що пройшов курс в школі МВА SICAcademy. Я отримав нові знання та систематизував ті, що мав. Деякі модулі дійсно були дуже корисними для теперішньої роботи, а деяка інформація знадобиться у подальшому професійному розвитку».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com