Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Церква та наука на ниві видавничої діяльності

Духовно-просвітницький Центр імені Святих Апостолів МАУП, створений за благословенням Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви та Видавничій дім «Персонал» до нового навчального року випустили короткий конспект лекцій «Релігійна етика».

Книга, присвячена питанням релігійного життя, соціальної місії Православної Церкви у сучасному світі, моральним проблемам сьогодення і спрямована на формування науково-методологічної бази дорослих недільних церковних шкіл. Видання буде корисним для усіх, хто цікавиться питаннями етики, філософії та церковним життям християнина у сучасному глобальному світі.

Презентуючи свою книгу у бібліотечно-інформаційному центрі імені святого Ярослава Мудрого, автор-упорядник протоієрей Дионісій Мартишин, директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів, завідувач кафедри православної культури та теології МАУП зазначив: «Автор-упорядник не ставив собі за мету відкриття чогось нового та унікального, головна рушійна сила, яка рухала автором — це бажання познайомити студентів вищих навчальних закладів та викладачів недільних дорослих шкіл з актуальними питаннями моральної проблематики людства, викликами сучасного світу через призму соціального вчення Православної Церкви. Сьогодні питання моралі, соціального устрою та цивілізаційних протиріч суспільства най­більш актуальні і потребують певної популяризації».

У своїй рецензії на книгу відомий український вчений у галузі риторики та комунікації — професор Галина Михайлівна Сагач, доктор педагогічних наук, проректор Всеукраїнського народного університету імені Григорія Сковороди, зокрема підкреслила:  «Праця має яскраво виражений інтеграційний характер, акумулюючи моральний досвід в етико-політичному та етико-філософському вимірі. Книга «Релігійна етика» допомагає зробити Істинний, Моральний Вибір: у цьому її безумовна цінність».

Видавничій дім «Персонал» та духовно-просвіт­ницький Центр імені Святих Апостолів МАУП має надію, що видані лекції з питань релігійної етики будуть розцінені студентами, викладачами та широким загалом читачів як скромний невеличкий вклад в осмислення етики та зміцнення моральної позиції сучасного християнина в умовах глобального розвитку людства.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com