Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Гроші на розкол

Голова Меджлісу кримських татар Мустафа Джемілєв заявив, що ФСБ виділила на діяльність проти Меджлісу і для здійснення розколу серед кримських татар близько 20 млн доларів.

У своєму інтерв’ю газеті «Сегодня» Джемілєв заявив, що російські спецслужби спланували низку операцій, які повинні були здійснитися, в тому числі, за допомогою українських правоохоронних органів.

«Після моїх заяв в пресі про те, що російська розвідка працює проти кримських татар, приходили з СБУ і теж цікавилися, звідки у мене такі відомості. А як я міг їм докладно розповідати про джерела інформації, якщо там розписується, які повинні проводитися операції та дії проти Меджлісу руками українських СБУ, прокуратури, ДПА та інших служб?», — розповів глава кримських татар.

Джемілєв зазначив, що Крим завжди розглядався як регіон, «де є стратегічні інтереси Росії».

«Робиться велика робота, щоб посилити опозиційні нам сили. Завдання їх — послабити Меджліс. І це вже не мої слова, а формулювання МЗС України», — повідомив Джемілєв.

За його словами, до нього постійно надходить інформація про підготовку операції проти Меджлісу.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com