Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Депутат зустрівся зі студентами МАУП

Нещодавно до Дискусійного клубу Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав народний депутат України, голова Комітету з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, професор Олег Зарубінський.

Ректор Академії Анатолій Подоляка привітав усіх присутніх у залі та представив гостя: «Ми активно продовжуємо наші зустрічі з відомими людьми, політиками, державними діячами нашої країни. Наш гість — вчений, кандидат історичних наук, професор, тому я переконаний, що наше спілкування буде цікавим та плідним для кожного у цьому залі».

У цікавій розмові зі студентством депутат розказав про свою роботу як Голови в Комітеті з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, про ту частину законодавства, над якою Олег Олександрович особисто працював і є автором кількох десятків законопроектів: «Я є основним співавтором закону «Про міжнародні договори України», яким на даний час користується українська зовнішня міжнародна політика. Фактично, всі міжнародні угоди та договори є багатосторонніми та регламентуються за цим законом України». Гість розказав ще про деякі закони, над розробкою яких триває активна робота та точаться дискусії: «Лише час та історія, а не сучасність, покаже результат діяльності та здобутки тої чи іншої людини або цілого покоління».

Олег Олександрович окреслив низку проблем, які Комітет з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин намагається вирішувати кожного дня. До цього переліку увійшли такі проблеми, як: міграція, проблеми, пов’язані з демографічними процесами та міжнаціональними відносинами в Україні: «На сьогоднішній день Україна є країною, транзитером, тобто через нашу державу неофіційно мігрують мільйони мешканців інших країн, аби потрапити до країн Європейського Союзу. Здебільшого це вихідці з Південної Азії, і це є проблемою, яка має регулюватися законодавством». Гість розказав про роботу, яка була зроблена для поліпшенням цього становища, а саме, про прийняття нових редакцій законів: «Про біженців», «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та «Про протидію торгівлі людьми». «На даний момент  Комітет з питань прав людини, національних меншин та міжна­ціо­нальних відносин працює ще над однією серйозною проблемою — прав людини, — зауважив депутат, — ця проблема постає не лише в нашій країні, але і в європейських, більш розвинених державах».

Прес-служба МАУП

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com