Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ОПОЗИЦІЙНИЙ САЙТ ПЕРЕЇХАВ ЗА КОРДОН

Після недавніх подій з EX.ua і сайтом «Дорожній контроль» «Главное» вирішило змінити хостинг-провайдера. «Тепер ми перебуваємо в одній з країн Євросоюзу», — ідеться в повідомленні на сторінці харківського сайту.

«Сумний досвід судових позовів з чиновниками ми вже маємо, та й у даний момент йде судовий розгляд з Харківським градоначальником Кернесом з приводу «чеських трамваїв» ...», — повідомили на сайті.

«За даними нашого нового провайдера, втеча з України набула масового характеру. «Біжать» не тільки інформаційні ресурси, а й цілі підприємства. Щоб убезпечити себе під час масок-шоу, підприємства переводять бази даних своїх програмних комплексів (бухоблік, складський облік і т.д.) за кордон, роблячи безглуздою «виїмку оргтехніки».

У «Главное» повідомили, що відтепер харківський сайт буде доступний за адресами glavnoe.ua і glavnoe.org, і додали, що не мають жодних претензій до попереднього хостинг-провайдера.

Нагадаємо, сайт «Главное» пов’язують із опозиційним політиком, екс-главою ОДА Арсеном Аваковим, який 31 січня був оголошений в міжнародний розшук.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com