Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ТРИВАЄ ДИСКРИМІНАЦІЯ НЕДЕРЖАВНОЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Голові Ради Європейського Союзу,
Прем’єр-міністру Великої Британії
Його Високоповажності
п. Тоні Блеру

 

Ваша Високоповажносте пане Голово,

Від імені Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП, Київ, Україна) засвідчуємо Вам свою високу повагу і маємо честь інформувати про таке.

Наша Академія - найбільший недержавний вищий навчальний заклад в Україні, де нині навчається 57 тисяч студентів, працює більш як 5 тисяч науково-педагогічних кадрів. МАУП акредитована й ліцензована Міністерством освіти і науки України за найвищим рівнем акредитації з правом видачі дипломів державного зразка про вищу освіту, зокрема й іноземним громадянам.

На дев’ятому саміті «Україна – Європейський Союз», що відбувся 1 грудня 2005 року в Києві, було оголошено ухвалене Європейською Комісією рішення про надання Україні з наступного року статусу «держави з ринковою економікою», підписано кілька двосторонніх документів про співпрацю у різних галузях. Усе це, звісно, сприятиме наближенню вступу України до Євросоюзу.

Водночас відомо, що в нинішніх урядових структурах України багато представників старої влади, які всупереч проголошуваним постулатам щодо ринкових реформ, розвитку підприємництва роблять усе, аби загальмувати їхній розвиток і загалом знищити приватний сектор освіти. Це, зокрема, стосується нашої Академії, проти якої Міністерство освіти і науки, особисто міністр С.Ніколаєнко провадять протизаконну діяльність з дискримінації недержавної вищої освіти України, вимагають змінити її організаційно-правовий статус, позбавити власності. Тим недержавним закладам освіти, які не погодяться з цими незаконними вимогами, погрожують позбавленням ліцензій. У цих закладах освіти навчається близько 400 тисяч студентів і працює понад 40 тисяч науковців, викладачів і співробітників.

Назване йде в розріз з вимогами Євросоюзу. Ми не раз зверталися до Президента, Прем’єр-міністра України, керівників міністерств і відомств припинити ці протизаконні дії, але позитивних наслідків немає.

Звертаємося до Вас, пане Голово, з проханням при наданні Україні статусу країни з ринковою економікою дотримуватися всіх вимог щодо неї, як і до інших демократичних країн з ринковою економікою, де недержавному сектору економіки надано підтримку й усіляке сприяння.

Засвідчуємо Вам свою найвищу шану і висловлюємо надію на позитивну реакцію на наше звернення.

 

З глибокою повагою
ректор Міжрегіональної Академії
управління персоналом
професор Микола Головатий

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com