Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЧЕРГОВА НАРУГА НАД ХОРТИЦЕЮ

Президенту України
В.Ющенку

Як стало відомо, новим главою держадміністрації Запорізької області Указом Президента призначено екс-міністра транспорту та зв’язку Євгена Червоненка, який пішов з попередньої посади аж ніяк не за успіхи в державному управлінні. Така “роздача земель” викликає щонайменше подив. Невже спростовано подвійне громадянство Є. Червоненка, яке унеможливлює його перебування на державній службі в Україні? Невже проігноровано неоднократні звинувачення в адресу Вашого колишнього “особистого охоронця” (зокрема з трибуни Верховної Ради) в цинічному розпалюванні міжетнічної ворожнечі в Україні, зв’язках з організованою злочинністю? Невже нове призначення — Ваша свідома позиція й оцінка висловлювань Є. Червоненка, зокрема в недавній телепрограмі “Іду на Ви” на одному з телеканалів, де він оббріхує українців, паплюжить і звинувачує повстанців і козаків у неіснуючих, давно спростованих істориками злочинах? Ваше призначення провокатора і українофоба своїм “смотрящим” над колискою козаччини — виклик усім українцям, нехтування їхніми уявленнями про честь і справедливість української влади й українського Президента. А може, це продовження наруги над святою Хортицею, плану перетворення її на черговий автобан чи трасу кільцевих автогонок, які так полюбляє Ваш “водій” Червоненко?

Пане Президенте! У Вас є повноваження і можливості виправити свою помилку, якою є призначення Червоненка. Українці сподіваються, що Ви це зробите, адже сильні здатні виправляти помилки, а ми обирали сильного Президента. Чи вже не так?

 

Президент
ГО “Антинаклепницька Ліга” (Київ)
Ю. Бондар

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com