Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Видання Рабиновича відповість за наклеп

«Жовта» газетка «Столичка», яка належить сумновідомому «діячеві» Вадиму Рабиновичу, вкотре відповідатиме в суді за наклеп на адресу Міжрегіональної Академії управління персоналом та її президента Георгія Щокіна

Приводом до позову, який розглядатиме Печерський районний суд Києва, стала стаття під заголовком "Журнал “Форум психичный” признал “Человеком года-2005” ректора МАУП Георгия Щекина”, надрукована  в газетці "Столичка" №174 за 1 грудня 2005 року, де подано негативну й недостовірну інформацію і про самий вищий навчальний заклад, і про його президента. Відповідачі допустили грубе порушення статті 28 Конституції України, Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", статей 15, 16, 23, 94, 277, 297, 299 Цивільного кодексу України. Обгрунтовуючи завдану відповідачами моральну шкоду, треба зазначити, що вони виставляють позивачів як таких, що порушували закони, займалися різними махінаціями і брудними справами. Відповідачі стверджують, що МАУП замішана у скандалах і всіляко ображали президента МАУП Георгія Щокіна.

Така інформація створює вкрай негативний імідж позивачам, десяткам тисяч випускників і студентів, негативно впливає на вибір абітурієнтів, на міжнародні зв'язки Академії, на її популярність в Україні та за кордоном та ін. Науково-педагогічний склад, персонал МАУП перебувають у постійному напруженні, викликаному поширенням негативної і недостовірної інформації про президента МАУП та вищий навчальний заклад, де вони працюють. Поширивши цю недостовірну інформацію, відповідачі порушили також загальновизнані принципи людської моралі. Негативна інформація, неправомірно поширена відповідачами у формі образи, наклепу, за своїм змістом є винятковим цинізмом і неприйнятною у суспільстві. До того ж її поширила газета з 175-тисячним накладом! Ми вважаємо, що умисними протиправними спільними діями відповідачів завдано удару по честі, гідності й діловій репутації президента МАУП Георгія Щокіна і керованому ним вищому навчальному закладу - Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Згідно зі статтею 41 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", нарівні з авторами публікацій відповідальним за недостовірну інформацію є й головний редактор, з дозволу якого було поширено негативні й недостовірні матеріали.

Злостивий характер поширеної інформації підтверджується тим, що відповідачі усвідомлювали значення своїх протиправних дій, прагнули до негативних наслідків, що закономірно виникають після поширення серед громадян України та громадян інших країн світу (міждержавний рівень) негативної, недостовірної інформації.

Беручи до уваги наведене вище, вважаємо, що умисними, протиправними спільними діями відповідачів завдано шкоди честі, гідності й діловій репутації Георгія Щокіна й Міжрегіональній Академії управління персоналом, що оцінюється у 100 000 (сто тисяч) гривень.

Керуючись статтею 28 Конституції України, ст. 37, 41 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" ст. 15, 16, 23, 94, 277, 297, 299 Цивільного кодексу України, ст. 3, 15, 107, 113, 118, 119 Цивільного процесуального кодексу України, просимо суд:

1. Визнати поширену відповідачами інформацію в газеті "Столичка" № 174 за 1 грудня 2005 року в статті під заголовком "Журнал “Форум психичный” признал “Человеком года-2005” ректора МАУП Георгия Щекина” негативною, недостовірною і такою, що порочить честь, гідність і ділову репутацію Г.Щокіна і МАУП.

2. Зобов’язати відповідачів у десятиденний термін після набрання чинності рішення суду зробити спростування в найближчому числі газети через надрукування резолютативної частини рішення суду без редакційних або інших коментарів на тій самій сторінці і тим самим шрифтом.

3. Припинити випуск видання тижневика «CN Столичные новости» і газети «CN-Столичка» як друкованих засобів масової інформації.

Стягти за завдану моральну шкоду з:

ДП “СN Столичні новини” як видавця газети “СN-Столичка” і тижневика “СN Столичные новости» на користь МАУП 50 000 грн і на користь Георгія Щокіна  25 000 грн.

Ковтуненка Сергія Федоровича, головного редактора газети “СN-Столичка” і тижневика “СN Столичные новости”,  на користь МАУП 15 000 гривень, і на користь Георгія Щокіна  10 000 гривень.

Судові витрати віднести за рахунок відповідачів.

Вл.інф.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com