Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ФОРУМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Унікальність ситуації, що склалася в Україні на початку 2006 року, полягає в тому, що народ фактично залишився наодинці сам з собою, зі своїми проблемами. Формальна влада швидко втратила свій авторитет, здобутий у дні Майдану, який, власне, і дав їй владу. Парламент розпустив уряд, який… робить вигляд, що він легітимний, що нічого політично серйозного не відбулося. Фактично влади немає. Однак народ живий, працює, сам себе обстоює і забезпечує. Отже, він може і змушений жити без влади – тієї, яка не виражає його інтереси, не захищає його. Нині він має власне самоврядування, власну самоорганізацію - як єдиний засіб влаштування свого життя, реалізації своїх інтересів. Така самоорганізація, особливо на засадах козацького самоврядування, завжди була дієвим механізмом спасіння і зміцнення української нації, українського етносу.

В українства, яке обстоюючи національну ідею, намагається створити українську Україну, нині є лише один засіб згуртуватися, об’єднати сили громадських об’єднань, організацій, сил, козацьких громад навколо центральних засад Української Консервативної партії. Саме таку мету ставлять перед собою форуми національно-патріотичних сил, що відбуваються в Україні за ініціативою УКП.

14 січня цього року відбувся Форум національно-патріотичних сил  Києва і Київської області. На форумі зібралося понад 150 представників різних організацій і об’єднань національно-патріотичного спрямування, лідери козацьких громад, представники молодіжних організацій і об’єднань.

Форум відкрив голова Київської обласної територіальної організації УКП В.Ісаков, який закликав зібрання звернути увагу на питання консолідації сил у боротьбі за українську Україну.

Основні завдання стратегії і тактики УКП на березневих виборах 2006 року до Рад розкрив у своєму виступі член Політради УКП М. Головатий. Він зупинився на ролі громадськості у пропаганді ідей українського консерватизму, на єднанні сил українства навколо створення умов для практичної реалізації української національної ідеї. Центральним завданням на цьому шляху є формування національних органів влади (за етнічним складом і духовним змістом).

Актуальні проблеми національного державотворення було розкрито у виступах голови Київської міської територіальної організації УКП В.Яременка, відомого вченого, історика, археолога Ю. Шилова, голови Макарівської районної організації УКП (Київської області) А.Михайловського.

Учасники Форуму одностайно підтримали центральні засади виборчої програми УКП, які зокрема стосуються національної орієнтації УКП, її прагнення створити блок сил – партій, об’єднань - УКП, її намагань утворити блок сил – партій, об’єднань – правого флангу, серед яких КУН, НРУ, УРП, «Собор», Всеукраїнське об’єднання «Свобода», Українська Національна Асамблея та ін.

Учасники Форуму схвалили основні документи, прийняті 25 грудня 2005 року на V позачерговому засіданні УКП, а саме: «Заяву щодо політичної стратегії УКП на виборах в березні 2006 року», «Звернення Української консервативної партії ієрархів усіх церков в Україні і поза її межами, братів і сестер», «Заява Української Консервативної партії з приводу дотримання законності чиновниками, висунутими кандидатами у народні депутати на виборах 2006 року». Учасники зібрання одноголосно ухвалили Звернення Форуму національно-патріотичних сил Києва і Київської області до всіх патріотично налаштованих громадян України (вміщений у газеті), визначилися зі стратегією діяльності на виборах до місцевих рад, обговорили питання висунення і підтримки кандидатів в ради на всіх рівнях.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com