Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ДІТОВБИВЦІ
Натиснув ракетну кнопку, змахнувши сльозу співчуття

Пригадується крилатий вислів російського письменника і мислителя Федора Достоєвського, що ніякими благими намірами не можна виправдати кров дитини.

Вочевидь, інакше мислять ізраїльські політики та військові, розпочинаючи бойові дії на території Лівану. Вдаючи, що борються проти «Хезболли», насправді ведуть військові дії проти всього ліванського народу, передусім мирних громадян.

Особливим цинізмом і жорстокістю відзначилося нещодавнє нічне бомбардування поселення Кана. Ізраїльські ракети влучили у бомбосховище, в якому переховувалися мирні жителі. Загинуло не менше 60 людей, 37 з яких діти. Світова громадськість обурена подібними діями Ізраїлю, який на словах висловлює співчуття з приводу загибелі мирних жителів і водночас продовжує військові дії на Ліванській території. Такі от у Тель-Авіві «гуманісти» – однією рукою витирають сльози, а іншою натискають ракетні кнопки, які приносять все нові й нові жертви.

Продовжуються ракетні обстріли. З кожним днем зростає кількість загиблих, найчастіше гинуть та отримують поранення жінки і діти. Зруйновано понад 1500 будинків. Все це прикривається жупелом боротьби із тероризмом. Сучасне озброєння, яке Ізраїль використовує для агресії проти Лівану, надходить із США. До речі, держсекретар цієї країни Кондоліза Райс під час ракетного удару по Кані перебувала в Ізраїлі, начебто з метою врегулювання конфлікту. Після чого Бейрут відмовився приймати її допоки не буде припинено обстріли.

Неефективність військових дій Ізраїлю щодо «Хезболли» та злочинна безглуздість відносно мирних палестинців з використанням американського озброєння наштовхує на думку про меркантильну фінансову зацікавленість ініціаторів і дійових осіб цієї кривавої бійні. Адже там, де задіяні мільйони й мільярди доларів військово-промислового комплексу, не зважають на такі «дрібниці», як жертви невинних людей.

Марко ДУКА
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com