Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

КАЦМАН ПРОТЕСТУЄ

Інтернет-сайт В. Рабиновича Mignews.com.ua 27 липня 2006 року розповсюдив «открытое письмо» головного редактора Видавничого дому «CN - Столичные новости» В. Кацмана під гучною звинувачувально-наклепницькою назвою «Бандиты из МАУП решили «приструнить» журналистов?».

Лист адресовано самому (!) Президентові України, народним депутатам України, керівникам правоохоронних органів, політичним партіям і т.д.

Чого ж добивається і чого хоче номінальний керівник жовто-зміїних скандальних видань під претензійною назвою «CN - Столичные новости»?

Виявляється він хоче захиститися від МАУП, Печерського суду і Виконавчої служби Печерського району, які начебто намагаються позбавити його власності, на яку наклали арешт.

Цей вірний помічник В. Рабиновича робить гвалт в момент, коли треба розрахуватися за безпідставно спричинені моральні збитки поважній організації й не менш поважним людям, а також сплатити державне мито.

Десяток судових рішень довели, що Міжрегіональна Академія управління персоналом й її керівники не є ксенофобами, «антисемітами», «фашистами» чи «расистами», вони не розпалюють ніякої міжнаціональної ворожнечі. Натомість, так званий Видавничий дім «CN - Столичные новости», а насправді – Дочірнє підприємство «CN - Столичные новости» Вадима Рабиновича, який видає російськомовні матеріали, зміст яких багато в чому носить антиукраїнський характер, визнано наклепницькими виданнями. Тому посилання В. Кацмана у своєму «відкритому листі» на якусь свободу слова і демократію абсолютно недоречні, оскільки самі вони її не дотримуються, а свої видання перетворили в джерело міжнаціональної ворожнечі, русифікації й маргіналізації українського суспільства, яке, на жаль, дуже довгий час демонструє своє толерантне відношення до ворожих Україні сил.

Лист Кацмана є не тільки аморальним, але й протизаконним, оскільки безпідставно звинувачує поважну організацію та її керівництво в бандитизмі (ст. 257 Кримінального кодексу України), в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі (ст. 161 КК України) й у скоєнні ще цілого ряду злочинів. Зрозуміло, що за спиною В. Кацмана стирчать вуха В. Рабиновича, який дозволяє собі в толерантній країні збирати мітинги на підтримку агресивних дій ізраїльської держави проти нейтрального Лівану.  А якби конфлікт стався між Україною й Ізраїлем, чию б сторону зайняли В. Рабинович і В. Кацман? Напевне захищали б любу, дорогу їм неукраїнську державу.

Всі заклики В. Кацмана щодо захисту свободи слова і демократії є блюзнірськими й аморальними! Законні дії влади він називає «беспрецендентными действиями, спровоцированными Печерським судом и МАУП». Допускає нові випади проти поважних людей: «бандиты и ксенофобы «ставят в стойло» журналистов». В яке «стойло» і яких журналістів? Законне виконання законного рішення він називає «конкретным мафиозно-правоохранительным сговором».

Кацману і Рабиновичу треба навчитися двох речей:

  1. Вести  себе в Україні толерантно, виважено і не порушувати українських законів;
  2. Виконувати всі законні рішення суду.

Тоді й  за захистом до Президента не треба буде звертатися.

 

Прес-служба Міжрегіональної Академії
управління персоналом

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com