Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Актуально
На часі

Забуттю не підлягає

24 листопада у МАУП відбудеться "Міжнародний форум з Голодомору в Україні: каральні органи єврейсько-більшовицького режиму". Проронуємо для обговорення та пропозицій проект Звернення форуму до Верховної Ради України.
[ читати далі... ]
Корупційна трійця

Корупційна трійця

На офіційному інтернет-сайті Міністерства освіти і науки України продовжується розповсюдження образливої і наклепницької інформації щодо діяльності Міжрегіональної Академії управління персоналом. Інформація подається в стилі В.Рабиновича, а автор її переховується за редакційними шторками.
[ читати далі... ]
Афери
Автомобiльний лохотрон

Автомобiльний лохотрон

Вероніка Собко Напевно, кожна людина хоча б раз у житті мріяла мати своє авто. Адже авто — це не розкіш, а засіб пересування, як говорилося в одній радянській кінострічці.
[ читати далі... ]
Трибуна
Тарас Бульба-Боровець: Україна і жиди

Тарас Бульба-Боровець: Україна і жиди

Минулого року в місті Березному на Рівненщині відкрито бронзове погруддя основоположнику УПА Тарасові Бульбі-Боровцю. Ця легендарна постать і за життя, і після смерті не мала шани та визнання ні у ворогів України-держави, ні в тих, хто за неї боровся — бандерівців і мельниківців. Зарозуміло, за що його переслідували німці, поляки, совети, та прикро, що розколоті на «б» і «м» оунівці намагалися його знищити лише за те, що Т.Бульба-Боровець як основоположник УПА стояв вище за їхні партійні інтереси, відмовився передати під оруду жодній оунівський «половинці» сформовану ним бойову силу.
[ читати далі... ]

Уряд незадоволений Ніколаєнком

«Діяльність» міністра освіти і науки Станіслава Ніколаєнка, призначеного і перепризначеного на цю посаду не за свою професійність, а внаслідок політичних торгів, викликає обурення не лише в освітян, а й у самому Кабінеті Міністрів України.
[ читати далі... ]
Спадщина
Галина Ярова: «Музей гетьманства вперше облили таким болотом»

Галина Ярова: «Музей гетьманства вперше облили таким болотом»

Настали часи, коли, як писав Т. Шевченко, «огонь небесний той погас… Полізли свині із надвору… і добре роблять, що кують на руки добрії кайдани». В Україні не вщухає стрілянина, коїться мародерство, гризуться скоробагатьки за не своє майно, «неситим оком зазіхають на національні скарби українців».
[ читати далі... ]
Екологія
Український консерватизм
Троянська імперія на Дніпрі

Троянська імперія на Дніпрі

Василь Івашко Літературознавець та критик Василь Івашко, який очолює дипломатичне представництво України в Боснії та Герцеговині (м. Сараєво), надіслав до нашої редакції статтю, у якій викладає, цікавий, на нашу думку, погляд на геополітичну й культурну перспективу України, з обгрунтуванням «троянського імперіалізму».
[ читати далі... ]
Футболітика

Провал дедалі глибшає

Суркіс втомився від ганьби, футбольний люд — від Суркісів
[ читати далі... ]

Іноземцям у нас тісно...

Іван Вовк Особливо очевидним стає таке загострення чужинських інтересів на наших футбольних полях під час найважливіших зустрічей. Якими, безперечно, є очні зустрічі головних претендентів на золоті нагороди чемпіонату України — київського «Динамо» та донецького «Шахтаря». З початку третього тисячоліття такі поєдинки називають «дербі олігархів».
[ читати далі... ]
P.S.
Манускрипт
Постаті
Викривач тоталітаризму

Викривач тоталітаризму

Олексій Жупанський Для радянського читача постать Джорджа Орвела з’явилася аж наприкінці існування самого Радянського Союзу, коли залізна і непроникна колись завіса цензури повністю зійшла на пси. Але ні на мить раніше. Чим саме англійський письменник і публіцист видавався таким небезпечним вертухаям із ЦК, що про нього майже нічого не знали в СРСР, країні, яку Оруел так влучно та точно змалював у двох своїх найвідоміших творах — «Звіроферма» та «1984», попри те, що сам він єдиний у тодішньому світі оазис розвинутого соціалізму і концтаборів так ніколи і не відвідав?
[ читати далі... ]
Історія

Родопа тоді танцювала...

Ніна Остерка У чудовому настрої виходите з дому, та за кілька кварталів вас зупиняє думка: «А чи вимкнула я праску?» З цієї хвилини звуки вулиці зіллються для вас у виття сирени пожежної машини... Трохи поборовшись із собою, вертаєтесь або ж біжите телефонувати сусідам: чи не помітили вони чогось підозрілого? Та, звісно ж, усе гаразд! А серце як не вискочить з грудей — і на роботу спізнилися.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com