Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Новини української музики

Гурт «Мертвий Півень» планує випустити збірку своїх вибраних пісень, повністю обраних самими слухачами. На іменці гурту запустили голосування, у списках якого числяться усі співанки, видані Мертвим Півнем. До майбутньої збірки увійдуть саме старі, не перезаписані наново пісні, яким, щоправда, нададуть новітнього блиску та прозорості у звучанні. Крім того, на голосування буде виставлено ще три незаписані пісні, які «півні» постійно виконують наживо: Гуцулка Ксеня, Приїхала Сотня Грузинова (повстанська) та одна на вірші Сергія Жадана, яка наразі без назви. Якщо котрась з них набере необхідну кількість голосів, тоді музикантам доведеться її закарбувати і внести до Вибраного Народом (назва чернеткова). Загалом загадується 13 пісень + виднограй гурту середини 1990-х на композицію Холодно.

Гурт Крихітка Цахес, який нещодавно недвозначно заявив про своє шанобливе ставлення до довкілля, започаткувавши почин Торба — Природі, впроваджуватиме свій світогляд серед широкого загалу. На оглядове майбутнє чільниця команди Каша Сальцова випещує задум запровадити в Києві роздільне збирання сміття, як це робиться в багатьох країнах світу: папір — до паперу, скло — до скла, пластик — до пластику, а харчові відходи взагалі окремо. Про серйозність намірів промовляє те, що вона домовляється стосовно цього кроку з відомим у Києві вивізником сміття — компанією ҐрінКо.

Неділя пише звуковий супровід до книжки. Платівка так і називатиметься — Саундтрек . Це буде той самий, вже подекуди згадуваний, підпільний альбом пісняра, який відкриє його цілковито з іншого боку: не як замріяного і ніжного лірика, а як постать, котра усі життєві речі називає своїми іменами. Диск у вільний продаж не піде, а продаватиметься тільки разом з книжкою «Рєшка», написану Сергієм Озерянським, знаного у співочих колах більше як кліпотворець. Зміст та настрій книжки і пісень дуже збігаються, тож митці швидко порозумілися, аби поєднати свої творчі зусилля. Послухати все це можна буде тільки навесні.

Юрко Зелений
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com