Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Дві третини українців ще не ходили в Ощадбанк за компенсацією

Більшість українців ще не отримали компенсацію за внесками Ощадбанку — такі результати соцопитування, проведеного на замовлення журналу «Профіль» консорціумом «Менеджмент консалтинг груп». Зокрема, не отримали компенсацію 67,6% опитаних (або їхніх родичів). Водночас 15,3% респондентів (або їхніх родичів) отримали компенсації, а 16,2% стверджують, що не було заощаджень. Найбільший відсоток респондентів, які отримали компенсацію, — у Донецьку (22,4%) і Києві (20,3%), а найменший — в Сімферополі (6,1%) та Дніпропетровську (7,3%). Опитування проведено консорціумом у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Львові, Сімферополі.

Нагадаємо, що 11 січня «Ощадбанк» почав виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР. При цьому тільки з 8 по 12 січня 2008 року із заявами про внесення їхніх даних до реєстру для виплати компенсацій звернулися 1,2 млн людей.

Кабінет Міністрів виділив першу частину коштів — близько мільярда гривень. Всього ж на повернення внесків Ощадбанку СРСР в 2008 році Кабмін заклав до бюджету 20 млрд грн.

Як відомо, повернення протягом двох років знецінених внесків вкладникам Ощадбанку СРСР було однією з головних передвиборних обіцянок лідера БЮТ Юлії Тимошенко.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com