Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Кобзареве слово

З нагоди вшанування пам’яті Тараса Шевченка — світоча української нації, геніального поета і художника, кафедрою українознавства Українського Військово-Козацького інституту муніципального менеджменту та місцевого самоврядування ім. Святослава Хороброго проведено зі студентами виховну годину на тему: «Вінок Кобзареві».

Зі вступним словом виступила заступник завідувача кафедри українознавства, куратор І курсу Соколовська К.М., яка наголосила на ролі поезії Тараса Шевченка у вихованні національної свідомості і патріотизму нової військово-козацької генерації.

Особливої патетики набули твори «Гайдамаки» і «Катерина» Тараса Шевченка у музично-пісенній інтерпретації нашого сучасника, кобзаря-лірника Тараса Силенка. Його виступ був пройнятий глибоким патріотизмом і закликом до козацького гарту.

Козацькою тематикою була пройнята також творчість поета Леоніда Жука, який ознайомив студентів з поетичною добіркою «Україна і козацтво: шляхи поступу».

Із захопленням слухали студенти виступ поета Михайла Дацкжа, який презентував свою поетичну добірку «Мить нашої вічності» та «Казка осінніх стожар».

Вірші Тараса Шевченка та свої власні прочитала Соколовська К.М. В заключному слові куратор закликала студентів пам’ятати і шанувати Кобзареве слово, долучатись до його невичерпного джерела мудрості і наснаги. 

Світлана Яценко
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com