Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

З дипломом МАУП на престижну роботу

Довгих два роки випускники Міжрегіональної академії управління персоналом та її філій чекали своїх дипломів. Увесь весь цей час тривала боротьба МАУП з Міністерством освіти і науки України за право видати своїм випускникам документи про вищу освіту.

Завдяки рішенню суду, яке було виконано вже новим керівництвом міністерства, колишні студенти отримали свої дипломи.

Першою ластівкою стала Полтавська філія МАУП. 108 випускників — правознавців 2006 року випуску 12 квітня отримали довгоочікувані дипломи. Серед гостей свята були: проректор МАУП з міжрегіональної роботи, генеральний директор Всеукраїнського університету Гурч Людмила Миколаївна, заступник міського голови з питань роботи виконавчих органів Русін Олександр Миколайович, головний спеціаліст відділу вищих навчальних закладів Управління освіти і науки Полтавської обласної держадміністрації Пащенко Валентина Іванівна, начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Полтавської області, старший радник юстиції Фінога Наталя Іванівна, начальник управління з контролю за використанням та охорони земельних ресурсів Полтавської області Авраменко Олександр Васильович.

Першою на сцену Полтавського Будинку науки і техніки піднялася проректор МАУП з регіональної роботи Людмила Гурч. «Хочу подякувати всім вам за те, що ви вірили нам. За те, що ви увесь цей час підтримували нас. Бо то була нелегка боротьба між Міністерством освіти і науки України та МАУП», — сказала проректор, звертаючись до керівників органів місцевої влади. «Особливо я хочу подякувати студентам, випускникам, бо їм було нелегко відвоювати свої робочі місця, не маючи державного диплому. Я хочу подякувати працедавцям, що вони підтримали нас, колективу філії, бо їм теж було важко. А також усім абітурієнтам, які прийшли вчитися до МАУП».

Добру звістку приніс пан Русін, заступник міського голови: «У цьому році за зверненням Полтавської філії Нестеренко Наталії Миколаївни ми зробили усе можливе, щоб виділити навчальному закладу дві земельні ділянки. Я сподіваюся, що у найближчі два роки будуть закінчені усі проектні роботи, а ще через два роки студенти увійдуть у новий навчальний корпус. Буде побудовано гуртожиток, де мешкатимуть студенти не з Полтави».

Порадувала випускників і пані Фінога. «Хочу наголосити, два випускники Полтавської філії МАУП за направленням прокуратури Полтавської області навчаються у Національній академії прокуратури України і направлені на роботу до органів прокуратури області. Ще двоє є повноцінними прокурорськими працівниками».

Із заключним словом виступила директор Полтавської філії МАУП Нестеренко Наталія Миколаївна: «Нам було важко ці два роки. Спасибі випускникам за вашу віру нам. Хочу запевнити, що керівництво МАУП зробило все можливе і неможливе, щоб прискорити видачу дипломів. Зі словами подяки звертаюся до Обласного управління освіти і науки. Попри напружені відносини з колишнім керівництвом Міністерства освіти і науки, Обласне управління завжди підтримувала добрі стосунки з нами. Торік, коли ситуація була дуже важкою, в Обласному управління ми пройшли атестацію і 21 педагогічному працівникові філії було присвоєно вищу категорію. Це дуже важливо для філії, особливо для молодших спеціалістів. Велике спасибі представникові прокуратури області, бо, за твердженням колишнього міністра освіти, за вказівкою Генеральної прокуратури, прокуратури області тричі перевіряла Полтавську філію і не знайшла в її діяльності тих правопорушень, про які говорив міністр. У прокуратурі області ніколи не відмовляли нашим студентам у практиці. Спасибі голові державної екзаменаційної комісії за спеціальністю «Правознавство», заступнику голови Апеляційного суду Полтавської області, голові Судової палати у кримінальних справах Кулішу Віктору Миколайовичу — окрім нього, напевно, ніхто не знає, як важко, будуючи головою екзаменаційної комісії, ставити підпис у протоколах ДЕК і розуміти, що ці студенти отримують дипломи не завтра і не післязавтра. Наприкінці хочу побажати всім студентам професійного успіху».

Керівництво МАУП приєднується до всього сказаного і щиро вітає випускників з отриманням довгоочікуваних дипломів. Незабаром до полтавців приєднаються випускники інших філій.

Вероніка Собко
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com