Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Буде бюджет

Президент України Віктор Ющенко заявив, що Верховна Рада до кінця року повинна прийняти державний бюджет на 2009 рік.»Це не швидка робота. Але якщо ми проведемо цю роботу, щоб країна увійшла в 2009 рік із бюджетом, це буде спільна велика перемога», — зазначив Президент, висловивши думку, що для формування бюджету-2009 парламенту необхідно 4-5 тижнів.

«До кінця року треба знайти порозуміння в стінах парламенту і дати відповідь на кризові явища», — наголосив Ющенко. На його думку, прийняття бюджету в наступному році, а також законів, які б мінімізували наслідки економічної кризи, є найважливішим пріоритетом.

Президент підкреслив, що «стабілізаційний пакет ще слід доповнити не одним законом і не одними позиціями, які підсилили б нашу економічну, фіскальну та монетарну політику».

Ющенко також заявив, що необхідно «в контексті бюджету 2009 року передбачити фінансування, якщо в цьому буде необхідність, позачергових виборів до парламенту».

Крім того, Президент підкреслив, що теоретично ще можна зробити так, щоб не допустити проведення виборів.

Нагадаємо, Ющенко в інтерв’ю 5 каналу заявив, що кожен день проводить консультації стосовно створення парламентської коаліції.

 

УНІАН

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com