Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Переможцям — дипломи

Днями відбулося вручення дипломів переможцям І етапу Всеукраїнської олімпіади. Процедура нагородження проходила в урочистій атмосфері під звуки Гаудеамусу.

Серед членів почесної президії були: директор Інституту менеджменту та бізнесу, доктор біологічних наук, професорОлена Баєва, директор Інституту міжнародних відносин та лінгвістики, доктор педагогічних наук, професор МКА  Надія Чернуха, директор Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій, доктор економічних наук, професор Анатолій Лисенький, доктор педагогічних наук, професор, директор центру організації наукової роботи Микола Чобітько, відповідальний секретар оргкомітету Лариса Янюк,  завідувач кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Сергій Благовісний, завідувача кафедри правоохоронної діяльності Інституту права МАУП   Валерій Підпалий.

  В присутності шановної професури Микола Федорович Головатий привітав усіх переможців олімпіади з перемогами: «Авторитет Академії — це не тільки фахівці, які випускаються, але й переможці різноманітних конкурсів, турнірів, олімпіад. Це молоді люди, які заслуговують слави поряд зі спортсменами, співаками, танцюристами. Але перше і найавторитетніше — це завжди будуть знання, які кожен з вас демонструє». Проректор з наукової роботи закликав молоде покоління гідно поборотися за призові місця і на другому етапі олімпіади. 

Також Микола Федорович подякував  кафедрам і професорсько-викладацькому складу за наполегливу і плідну роботу зі студентами та вручив подяки за активну допомогу в організації та підготовці студентів до участі у олімпіаді.

Номінанти  І, ІІ, ІІІ місць візьмуть участь у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади, яка проводиться Міністерством освіти і науки України.

Побажаємо їм успіхів та перших місць!

Тетяна Журкович

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com