Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ярмарок вакансій — зроби крок назустріч своїй кар’єрі!

Проведення ярмарку вакансій у МАУП за останні роки вже стало традиційним. Ідея проведення такого заходу виникла у зв‘язку з зацікавленістю роботодавців у фахівцях з тих спеціальностей, за якими навчають у МАУП.

Ініціатором створення став керівник Центру працевлаштування при МАУП Оксана Іванівна Федун:

«Отримати гідну освіту це лише пів справи, а от знайти їй застосування вже більш серйозна робота. Студентам і випускникам МАУП у цьому плані пощастило. Академія надає своїм вихованцям активну підтримку на шляху до їхньої першої кар’єрної сходинки. Саме цим і займається наш центр — Центр організації практики працевлаштування студентів та роботи з випускниками, який був створений у 2006 році. Наш центр особливу увагу приділяє організації практики студентів Академії. Це надзвичайно важлива справа навчального процесу, яка потребує особливої уваги. Адже що то за студент, який має суто теоретичні знання без застосування їх на практиці. Ми відправляємо своїх студентів на практику за їхніми спеціальностями. В різних компаніях, (як в державних, так і комерційних) студент має змогу зануритися у реальне життя, зрозуміти, що його професія означає на практиці».

На сьогоднішньому ярмарку вакансій серед роботодавців, які пропонували випускникам Академії прийти до них працювати були: ProCredit Bank, Тас-Комерцбанк, Індекс Банк, ПростоФінанс, ОТP Bank, Альфа-Банк, Київська міська державна адміністрація, СК «Українська страхова група», ТАС, СК «Оранта» дентальна справа КРИСТАЛ та інші фірми, установи та страхові компанії. Організації, які пропонують роботу та навчання за кордоном, зокрема Au Pair, Work & travel USA.

Під час цієї зустрічі роботодавці представили інформацію про себе, запропонували вакансії, розповіли про специфіку роботи своїх організацій, а також привезли анкети, заповнивши які студенти та випускники потрапляють до їхньої інформаційної бази і будуть розглянуті як кандидатури потенційних працівників.

Серед студентів, які прийшли на ярмарок вакансій були не лише випускники, а й ті, хто навчаються на І — ІІІ курсах, оскільки про майбутню професію потрібно дбати заздалегідь. «На ярмарку вакансій я уже вдруге, — розповідає студент ІІ курсу Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги МАУП Волик Олексій, — особливу увагу звертаю на банківську справу, оскільки у цій галузі хочу зробити свою кар’єру. Такий захід, на мою думку, сприяє працевлаштуванню студентів, допомагає тісно познайомитися з роботодавцями».

Студентки ІІІ курсу Економіко-правового технікуму при МАУП Мілуз Ольга та Литвиненко Наталія навчаються за спеціальністю «Туристично-готельний бізнес» і прийшли на ярмарок вакансій, щоб знайти роботу адміністратора готелю або менеджера готельного бізнесу і вільно поєднувати її з навчальною діяльністю.

МАУП не залишає своїх вихованців напризволяще і постійно опікується їхнім майбутнім. Тому, навчаючись в Академії, студенти мають добрі перспективи не лише, щодо отримання якісної освіти, але й щодо подальшого вдалого працевлаштування.

Тож, якщо ви шукаєте роботу або потребуєте доброго працівника, звертайтеся до Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками МАУП. Тут Вам завжди раді!

 

Наталя Василець

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com