Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Дякуємо за підтримку

Ось і спливло 6 років від дня заснування газети «Персонал Плюс». Період існування газети співпав з періодом важких випробувань молодої української держави, яка тримає екзамен на міцність. Газета протягом свого існування намагалася подавати не лише очевидне, а й шукала невідомі і приховані факти та події минулого і сьогодення. Адже сучасне життя — то результат складних історичних процесів, не розуміючи яких, ми не зрозуміємо світових тенденцій.

В часи процвітання і в часи скрути ми завжди намагалися бути на боці справедливості і правди. В цьому нам завжди допомагали наші читачі, свідчення тому — численні листи з архіву редакції. Попри економічну кризу, наша газета продовжує жити і надалі шукатиме правдивого образу цього мінливого і неспокійного світу. Шановний читачу, залишайся з нашою газетою! У важкі часи твоя передплата допоможе втриматися на бурхливих хвилях кризи справді українському виданню. Підтримайте його і ми підтримаємо вас у боротьбі за наше спільне комфортне і справедливе життя.

 

Андрій Гусєв

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com