Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Не віддамо!

Україна не має наміру віддавати Росії борги корпорації «Єдині енергетичні системи України».

Про це заявив прем’єр Микола Азаров на брифінгу після ознайомлення з підготовкою до початку роботи нового хірургічного корпусу Національного ін­ституту раку.

Азаров переадресував питання журналістів про те, чи буде Україна віддавати борг Росії, медикам, які спостерігали за брифінгом, передає УНІАН. «Будемо борги Тимошенко віддавати Росії?», — запитав Азаров у медиків. І отримав негативну відповідь. «Ось, люди за мене відповіли», — зазначив прем’єр. Як повідомлялося, минулого тижня «Українська правда» опублікувала лист міністра оборони Росії Анатолія Сердюкова до прем’єра Азарова з проханням погасити борг корпорації «Єдині енергетичні системи України» в сумі 405,5 млн. дол. У БЮТ припустили, що цей лист є або фальшивкою, або написаний на прохання української сторони.

Пізніше прес-секретар прем’єра Віталій Лук’яненко підтвердив «Українській правді» справжність цього листа.

Раніше у березні пре­м’єр Микола Азаров заявляв, що екс-прем’єр Юлія Тимошенко у 2009 році підписала газовий контракт з Росією в обмін на списанні боргів ЄЕСУ.

Керівником корпорації ЄЕСУ у 1995-1997 роках була Юлія Тимошенко.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com