Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Королевська коментує

Діюча влада своїми руками об’єднала велику кількість людей по всій країні, незгодних з нинішньою політикою уряду. Про це заявила народний депутат України Наталя Королевська (фракція БЮТ-Батькивщина), глава Комітету з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва, коментуючи під­сумки Всеукраїнського страйку «Переоблік влади», яка пройшла 1-го грудня по усій Україні. Її організатор — Громадський рух «Вперед». Люди виражали свій протест автомобільними гудками, табличками «Переоблік» і тимчасовим закриттям робочих місць. У рамках акції в шести містах України: Києві, Вінниці, Кривому Розі, Івано-Франківську, Фастові, Рівному і Сумах — відбулися мітинги або автомайдани.

“Влада своїми руками об’єднала людей: зі сходу на захід і із заходу на схід. Люди по всій країні закрили свої робочі місця — поставили на них табличку «Переоблік», і заявили про те, що вони не згодні з політикою, з репресіями, які проводить влада. Посадивши Юлію Тимошенко, влада втратила, з одного боку, страх, а з іншої — об’єд­нала народ. І люди демонструють, що вони її (влада) не бояться», — заявила народний депутат.

 Коментуючи масові акції протесту, що проходять в країні, народний депутат виразила переконання, що або у нинішньої влади спрацює інстинкт самозбереження і уряд добровільно піде у відставку, або примусово — під народним тиском.

 «Інакше люди сконцентрують свої сили і дійсно їх винесуть, тому що іншого варіанту сьогодні немає», — підсумувала Наталія Королівська.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com