Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Пірати показали захоплених на судні «Фаїна» моряків

Сомалійські пірати, які утримують український суховантаж «Фаїна», вишикували 20 членів екіпажа на палубі, щоб продемонструвати американському патрульному катеру, який знаходиться поблизу, що всі моряки живі. Про це повідомляє РИА «Новости» з посиланням на представника ВМС США.

19 жовтня у американських військових моряків була можливість особисто упевнитися в тому, що всі 20 членів екіпажа живі. «Вони виглядають здоровими, і схоже з ними все гаразд», — сказав заступник прес-секретаря близькосхідного штабу П’ятого флоту ВМС США в Бахрейні лейтенант Натан Крістенсен.

Зазначимо, що пірати вимагають за звільнення судна і екіпажа 8 мільйонів доларів. У разі силової операції заручників обіцяють убити.

17 жовтня родичі українських моряків заявили, що гроші для сплати викупу піратам, вже зібрано. Нагадаємо також, що уповноважений з прав людини Ніна Карпачова вилетіла в четвер в Кенію, де пірати утримують в своїх руках 18 українців: 17 разом з військовою технікою — на борту «Фаїни», а ще одного — 20-річного Олександра Заворотнюка — на судні «Капітан Стефанос».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com